Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Bawią się słowem, gestem i mimiką

2017-01-02 10:22:14 (ost. akt: 2017-01-02 10:25:36)

Autor zdjęcia: Archiwum TPD

Warsztaty teatralne rozpoczęły realizację projektu: Edukacja i promocja zdrowia psychicznego w powiecie ostródzkim.  Celem zadania jest zwrócenie szczególnej uwagi na problemy osób zmagającymi się z chorobami psychicznymi oraz edukacja i promocja zdrowia psychicznego.  

W projekcie  biorą udział uczestnicy placówek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Morągu: Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatu Terapii Zajęciowej.
Zajęcia prowadzi pani Anita Ossowska. W trakcie zajęć uczestnicy bawią się tym, czym aktorzy  lubią się bawić najbardziej, czyli słowem, gestem  i mimiką. Na początek grają małe role, tworzą małą scenę i budują zaufanie. Jak każda poważna grupa teatralna również i ta posiada swoją nazwę - NIEPOKONANI, to nazwa, która wspólnie wybrali, Niepokonani  bo tacy właśnie czują się będąc razem. Uczestnicy warsztatów poprzez kolejne bloki zajęć  będą rozwijać swoje   umiejętności  od recytacji po improwizację. Projekt Edukacja i promocja zdrowia psychicznego w powiecie ostródzkim współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
źródło: Małgorzata Kwiatkowska, koordynator projektu TPD Morąg

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages