Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Fajnie jest komuś sprawić radość

2016-12-22 11:50:12 (ost. akt: 2016-12-22 11:53:29)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

Uczniowie klasy III b Szkoły Przysposabiającej do Pracy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie w ramach współpracy spotkali się z uczniami Zespołu Szkół Licealnych w Morągu. Celem spotkania było wykonanie kart świątecznych. Praca była twórcza.

— Mieliśmy mnóstwo pomysłów — mówią uczniowie. — Każdy z nas wykonał kartę według własnego projektu. Było też wiele kart, które powstały według wspólnego pomysłu.
Świąteczne karty z życzeniami trafiły do domów uczniów, nauczycieli i spotkanych przechodniów na ulicy.
— Rozdawaliśmy nasze "arcydzieła" naszym najbliższym, znajomym i spotkanym na ulicy ludziom. Wiele osób było zaskoczonych tym, że ktoś obcy życzy im wszystkiego najlepszego z okazji świąt. Dziękowali nam i też życzyli wszystkiego najlepszego. Fajnie jest komuś sprawić radość.
Pomysł wspólnego tworzenia kartek świątecznych wyszedł od licealistów. Oni już od wielu lat pod kierunkiem Marty Rybskiej, opiekunki Szkolnego Klubu Wolontariatu prowadzą taką właśnie przedświąteczną akcję. Trzy lata temu do akcji przyłączyli się także uczniowie szymanowskiej placówki. Teraz wspólnie spotykają się sprawiają radość innym.


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages