Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Przyrzekli, że będą wiernymi przyjaciółmi książek

2016-11-23 12:00:00 (ost. akt: 2016-11-19 17:02:24)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Książka moim przyjacielem - takie hasło przyświecało uroczystości pasowania na czytelnika biblioteki Szkoły Podstawowej w Żabim Rogu.

Uczniowie klasy I wraz z wychowawczyniami Lidią Mackiewicz zostali zaproszeni do biblioteki na oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz rozwijania umiejętności czytania. Dzieci zostały zapoznane z zasadami wypożyczania, regulaminem biblioteki oraz zaznajomiły się z ,, Prośbami książki". Uczniowie złożyli przyrzeczenie, że będą wiernymi przyjaciółmi książek oraz będą o nie dbać, szanować i czytać jak najwięcej. Po przyrzeczeniu nastąpiło uroczyste pasowanie na czytelnika. Każde dziecko dostało na pamiątkę zakładki do książek.
źródło: Helena Ged, SP w Żabim RoguCzytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages