Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Rozmawiali o zdrowiu psychicznym

2016-10-26 13:36:40 (ost. akt: 2016-10-26 13:39:48)

Autor zdjęcia: Archiwum TPD

Nie ma zdrowia bez zdrowia psychicznego. Prognozy Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące zaburzeń psychicznych wskazują m.in., że w ciągu najbliższych 15 lat zaburzenia psychiczne staną się jednym z głównych problemów zdrowotnych, powodujących niesprawność życiową ludzi.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci oraz jego placówki: Środowiskowy Dom Samopomocy i Warsztat Terapii Zajęciowej od wielu lat prowadzą działania w zakresie profilaktyki i promocji zdrowia psychicznego. Jednym z nich jest organizacja corocznego spotkania, którego celem jest podnoszenie świadomości społecznej dotyczącej zaburzeń psychicznych. W tym roku spotkanie odbyło się 18 października w Morąskim Domu Kultury. W organizację jego włączył się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Polski Czerwony Krzyż, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymanowie, Morąski Dom Kultury. Honorowy patronat objął burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski.
źródło: TPD


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages