środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Lekcje przyrody w terenie

2016-09-29 15:58:04 (ost. akt: 2016-09-29 15:59:21)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

We wtorek, 27 września uczniowie Szkoły Filialnej w Bramce, wraz z paniami Anetą, Asią i Agnieszką, udali się do pobliskiego lasu.

— To już nasza szkolna tradycja, że klasa II i III na początku jesieni poznaje ekosystem leśny podczas lekcji w terenie — mówią organizatorzy. — Uczniowie wykonują karty pracy, obserwują przyrodę, zbierają jej oznaki i owoce. Podczas tych lekcji mają szansę wielozmysłowo poznawać przyrodę, uczą się współpracy, współdziałania i bycia aktywnymi obserwatorami przyrody. Takie lekcje zawsze pobudzają uczniów do poszukiwań i odkrywania tego, co znajduje się tak blisko nich.


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Pedagog #2080404 | 83.31.*.* 4 paź 2016 22:24

    Bardzo dobrze, że dzieci w Bramce uczą się poznawać przyrodę w praktyce ale dobrze też, że mają takich nauczycieli, którym chce się ruszyć w teren aby dzieciom wiele rzeczy w praktyce pokazać Uważam, że szkoła w Bramce jest bardzo dobrą szkołą, uczy też dzieci porządku organizując .np. dzień sprzątania świata. Życzę wszystkim nauczycielom aby im się "CHCIAŁO", a grono pedagogiczne w sołectwie Bramka stawiam za wzór.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages