środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Radosny gwar w szkole

2016-09-07 15:40:09 (ost. akt: 2016-09-07 15:42:57)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Pierwszego września szkołę w Jurkach ponownie wypełnił radosny gwar. Już po raz czwarty z kolei uczniowie powitali nowy rok szkolny pod szyldem Niepublicznej Szkoły Podstawowej prowadzonej przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Szkoły w Jurkach.

Jego rozpoczęcie ogłosiła nowa pani dyrektor, wieloletnia pracownica tutejszej placówki, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,pani Elżbieta Chudzik. Po wakacjach na dzieci czeka wiele nowości. Jedną z nich jest dwuletni projekt "Szkoła na miarę XXI wieku" dofinansowany z funduszy unijnych. Środki na jego prowadzenie pozyskano dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem "Pomoc Dzieciom Potrzebującym" im. Janiny Pelczarskiej w Ostródzie. W ramach projektu odbędą się m.in. zajęcia językowe, logopedyczne, sportowe, dziennikarskie i komputerowe. Udział w projekcie wiąże się również z atrakcyjnymi wycieczkami edukacyjnymi oraz doposażeniem szkolnej pracowni komputerowej w nowoczesne środki dydaktyczne, takie jak: drukarka 3D, ekran interaktywny oraz 11 laptopów. Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i innym pracownikom szkoły życzymy udanego nowego roku szkolnego!
źródło: NSP Jurki


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages