Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Udane skoki na Rancho po Zosi

2016-08-24 15:17:02 (ost. akt: 2016-08-24 15:22:30)

Autor zdjęcia: Archiwum Małgorzata Bielecka

Sześć konkursów, 43 zawodników, 113 przejazdów i dobra pogoda, to wszystko złożyło się na udane IV Towarzyskie i II Regionalne Zawody Konne w Skokach Przez Przeszkody rozegrane w Pelniku w ostatnią niedzielę.

W zawodach wzięło udział 43 zawodników, którzy w 6 konkursach: mini LL, LL, L, P, N i OPEN wykonali łącznie 113 przejazdów. Byli to reprezentanci takich klubów i stajni jak: Stajnia Tarant Miłomłyn, Stajnia Huragan, KJ Kamińskich, SKJ Hippika Tomaszkowo, KJ Bertyn Piastowo, Folwark Knopin, Stajnia Różnowo, AZS UWM Olsztyn, KJ Stajnia Szyldak, KJ Braci Romanowskich, Stajnia U Doktorka, Stajnia Drwal Lublin, Stajnia Popisowo, SK Plękity, KJ Palmowski, SKJ Rzeczna, SK Sokolnik, SKJ Revel, KJ Nadwiślanin Kwidzyn, Makowa Stajnia.
— Śmiało można powiedzieć, że stawka zawodników była naprawdę na zacnym poziomie — mówi Anna Kostka z Rancha po Zosi w Pelniku. — Dla kilku par były to pierwsze w życiu zawody i zaszczycona jestem faktem, że na swój debiut wybrali właśnie Pelnik. Jest to dla mnie ogromna motywacja do dalszego działania. Dziękuję.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej i Gazecie Ostródzkiej

red
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages