Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Wybierz z nami swojego sprzedawcę

2016-08-05 12:21:41 (ost. akt: 2016-08-05 12:23:53)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Powszechna Spółdzielnia Spożywców "Społem" w Morągu ogłasza konkurs na Super sprzedawcę PSS "Społem" w Morągu. Na wybranego sprzedawcę można oddawać głosy od piątku, 29 lipca. Plebiscyt potrwa do 31 sierpnia br. Zapraszamy do udziału, kupony do głosowania znajdziecie w naszym tygodniku.

Kupony upoważniające do oddania głosu drukowane będę w naszej "Gazecie Morąskiej" przez cały okres trwania plebiscytu tj. w każdy piątek: 29 lipca oraz 5,12,19 i 26 sierpnia br.
Można je będzie wrzucać po uprzednim odpowiednim wypełnieniu do skrzynek, które będą umieszczone we wszystkich sklepach PSS "Społem" w Morągu. Urny będą oznakowane i ustawione w widocznych miejscach. Wypełniając kupon trzeba będzie podać numer sprzedawcy, na którego oddajemy głos. Numery sprzedawców będą umieszczone na identyfikatorach przypiętych do ich koszul. Aby głos został uznany za ważny, dane na kuponie muszą być prawdziwe. Głosować mogą wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne. Głosujący może oddać głosy przez cały okres trwania plebiscytu. Zwycięzcami zostanie 3 sprzedawców, którzy otrzymają najwięcej ważnych głosów. Nagrodzeni zostaną również głosujący, których organizator w drodze losowania wyłoni 2 września o godz. 12 w sklepie „Delikatesy Centrum” przy ul. Mickiewicza 42 w Morągu. Ci, którzy znajdą się w tym gronie zostaną powiadomieni telefonicznie (trzeba podać numer na kuponie do głosowania!).
Warto oddawać głosy. Organizator PSS "Społem" przewidział atrakcyjne nagrody: 3 serwisy obiadowe, 2 grille elektryczne, 2 blendery, 1 ekspres do kawy.
Regulamin plebiscytu jest dostępny w siedzibie organizatora: Morąg, ul. Dworcowa oraz na stronie internetowej morag.spolem.org.plwiwa
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages