Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Uczyli się podstaw żołnierskiego rzemiosła

2016-07-29 10:31:00 (ost. akt: 2016-07-29 10:35:29)

Autor zdjęcia: Archiwum 20 BBZ

Żołnierze służby przygotowawczej szkolący się w 20. Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej zakończyli szkolenie podstawowe.

Do wojska przyszli na początku maja bieżącego roku. Jako ochotnicy trafili do Ośrodka Szkolenia Służby Przygotowawczej w 20. Bartoszyckiej Brygadzie Zmechanizowanej gdzie uczyli się podstaw żołnierskiego „rzemiosła”. W dniach 19, 20 i 21 lipca ich umiejętności zostały sprawdzone podczas egzaminu kończącego okres szkolenia podstawowego. Egzamin składał się z dwóch części. Pierwsza to test sprawdzający wiedzę teoretyczną, druga to sprawdzenie umiejętności praktycznych. Część praktyczną rozpoczął egzamin z Wychowania Fizycznego, następnie żołnierze musieli wykazać się umiejętnościami strzelania z karabinka oraz zaliczali sprawdzian ze szkolenia bojowego, tzw. „pętlę taktyczną”.
Teraz żołnierzy czeka szkolenie specjalistyczne, które będzie trwało przez kolejny miesiąc. A po jego zakończeniu … kolejny egzamin.
źródło: 20 BBZ


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages