środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Dzieci na obozie żeglarskim

2016-07-26 12:59:37 (ost. akt: 2016-07-26 13:35:11)

Autor zdjęcia: Archiwum TPD

Od 18 do 29 lipca br., 52 dzieci w wieku 7-16 lat, przebywa na zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Morągu wypoczynku wakacyjnym. Młodzi morążanie spędzają czas na obozie pod żaglami w Siemianach, nad jeziorem Jeziorak.

Codzienne zajęcia żeglarskie, pływanie na kajakach i rowerach wodnych, zabawy sportowe, gry i wyprawy terenowe, ogniska, dyskoteki, karaoke... - to tylko część kolonijnych atrakcji. Życie obozowe nieco różni się od pobytu na koloniach czy w domach wypoczynkowych.
— Na obozie nie ma komputerów i konsoli do gier, za to są dyżury w kuchni (oczkowanie worka ziemniaków to dodatkowa atrakcja ) i obozie — informuje Krystyna Sałak, prezes TPD w Morągu. — Dzieci jednak bawią się dobrze i nie chętnie myślą o wyjeździe. Dla wielu z nich czas wyjazdu nie będzie łatwy i już dzisiaj myślą o powrocie za rok.
Kolonia „Pod żaglami” zorganizowana w ramach zadania Gminy Morąg. Udział 47 dzieci z rodzin objętych wsparciem społecznym sfinansowany jest przez Gminę Morąg.
źródło: TPD


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages