Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Książka żyje… Naprawdę!

2016-07-15 12:49:44 (ost. akt: 2016-07-15 12:57:13)

Autor zdjęcia: Archiwum MBP

„Książka żyje… Naprawdę” to nowy projekt fotograficzny Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu. Pierwsze spotkanie – warsztat z fotografem – projektowanie kadrów odbędzie się 20 lipca o godzinie 16 w bibliotece. Zapraszamy młodzież w wieku gimnazjalnym i licealnym zainteresowaną fotografią, charakteryzacją, kostiumografią i scenografią.

Celami projektu są: rozbudzenie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci i młodzieży, zdobycie wiedzy i doświadczenia przez zapoznanie się z teorią i własnoręczne wykonanie, charakteryzacji, kostiumów i scenografii, które w przyszłości będą mogli wykorzystać do rozwijania swoich pasji; promocja walorów przyrodniczych i architektonicznych regionu; promocja czytelnictwa i biblioteki. Pomysłem na projekt jest wykonanie 12 niezwykłych fotografii z czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej i uczniami okolicznych szkół, połączonej z warsztatami fotograficznymi. Zdjęcia będą utrzymane w klimacie baśniowym i konsekwentnie będą przedstawiać młodego czytelnika, który czytając przenika do świata baśni, lub elementy świata z książki przenikają do rzeczywistości. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach ze specjalistami od fotografii, charakteryzacji, kostiumografii i scenografii. Dzięki nim będą mogli dokładnie zaprojektować kadry zdjęć, jak również ubiór i charakteryzację postaci. Nauczą się również jak wykonać poszczególne charakteryzacje, czy kostiumy.

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages