środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Przyznano im specjalne wyróżnienie

2016-06-20 13:40:04 (ost. akt: 2016-06-20 13:42:19)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Decyzją komisji konkursowej Goethe Institut pracownia języka niemieckiego Gimnazjum im. Alberta Einsteina w Żabim Rogu, która powstała w ramach ogólnopolskiego projektu Deutsch hat Klasse, znalazła się na liście finalistów, wraz z 10 innymi szkołami, z całej Polski.

Zespołowi z Gimnazjum w Żabim Rogu przyznano specjalne wyróżnienie, a wszystkich uczniów zaproszono na uroczystość podsumowania projektu do stolicy.
— Na koszt organizatorów projektu wybraliśmy się na 3 dni do Warszawy i w dniu 6 czerwca z rąk Ambasadora RFN pana Rolfa Nikel odebraliśmy przyznane nam wyróżnienie — informuje zespół projektu z Gimnazjum w Żabim Rogu. — Ponadto uhonorowano opiekunów nagrodzonych zespołów, w tym naszego opiekuna – panią Natalię Kur. Otrzymała ona stypendium na dalsze doskonalenie zawodowe. Nie zabrakło nam również czasu na zwiedzanie Warszawy i delektowanie się sukcesem.


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages