Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Podsumowali działalność sekcji i kół

2016-06-14 13:44:33 (ost. akt: 2016-06-14 13:53:58)

Autor zdjęcia: Archiwum MDK

W Morąskim Domu Kultury odbyła się impreza podsumowująca działalność sekcji i kół zainteresowań w roku szkolnym 2015/2016. Po części oficjalnej odbył się krótki pokaz gimnastyki artystycznej i tańca nowoczesnego.

Następnie każdy obecny instruktor omówił na scenie działalność sekcji z którą pracuje.
Placówka oferuje zajęcia pozaszkolne, stwarza szanse dla każdego, kto chce rozwijać swoje pasje, zainteresowania i talenty. Od początku istnienia służy dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym. Jest instytucją wielopokoleniową.
W roku szkolnym 2015/2016 w MDK prowadzone były zajęcia w 14 sekcjach i kołach zainteresowań w dziedzinie edukacji plastycznej, muzycznej, ruchowej, sportowej, technicznej oraz teatralnej. Osiągane sukcesy są wynikiem zaangażowania instruktorów, którzy wprowadzają uczestników w świat sztuki i kultury.
Impreza odbyła się 13 czerwca 2016 r. w sali widowiskowo-kinowej Morąskiego Domu Kultury. Na holu kina można oglądać prace wykonane przez dzieci i młodzież z Kółka Plastycznego i Modelarskiego wykonane w tym roku szkolnym.
źródło: MDK


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages