Dobra passa ich nie opuszcza

2016-05-19 14:24:56(ost. akt: 2016-05-19 14:26:51)
Dobra passa morąskich finiszowców trwa. W sobotę, 14 maja, wygrali kolejne biegi. Monika Sawicz wygrała w Lidzbarku Warmińskim, Sylwia Woronecka w Olsztynie, natomiast Tomasz Orłowski zwyciężył w trzeciej edycji cyklu Grand Prix Warmii.
Do Lidzbarka Warmińskiego na XII Lidzbarski Bieg Uliczny wybrało się troje finiszowców, Monika Sawicz, Daniel Ciulak i Tomasz Orłowski. Monika okazała się najszybszą kobietą oraz jednocześnie najlepszą lidzbarczanką. Trasę o długości 10 km pokonała w 45:34. Tomek linię mety przekroczył jako 3 zawodnik uzyskując czas 35:49, natomiast Daniel z czasem 44:08 zajął 34 miejsce. Lidzbarski bieg był ostatnim biegiem zaliczanym do III Grand Prix Warmii.
źródło: MSB "Finisz"

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: