Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych 2016 w Morągu

2016-05-13 15:02:36 (ost. akt: 2016-05-13 15:18:55)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

W czwartek świętowano Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych w Morągu. Święto, które przypada 12 maja, w 1973 roku ustanowiła Międzynarodowa Rada Pielęgniarek.

Z tej okazji pielęgniarki ze Szpitala Miejskiego w Morągu otrzymały życzenia i podziękowanie za tak trudną pracę od pani prezes Ewy Michałowskiej. Do życzeń i podziękowań przyłączyli się także: obecny na spotkaniu burmistrz Morąga Tadeusz Sobierajski i dyrektor ds. medycznych Krzysztof Gago. Panie otrzymały upominki, które ufundował burmistrz Morąga i kwiaty.
Spotkanie przy kawie i cieście przebiegało w miłej atmosferze. Jego organizatorami i fundatorami byli: Ewa Michałowska, prezes morąskiego szpital, Lech Michałowski, ordynator oddziału neurologicznego i Wojciech Szadziewicz, ordynator oddziału wewnętrznego.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


wiwa
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages