Czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

Klasa wojskowa w liceum

2016-04-21 15:06:57 (ost. akt: 2016-04-21 15:09:47)

Autor zdjęcia: Karolina Wachcińska

Liceum Ogólnokształcące Nr II im. L. Kruczkowskiego w Zespole Szkół Licealnych w Morągu i 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana zawarły porozumienie o współpracy.

Dokument 20 kwietnia 2016 r. w imieniu Liceum Ogólnokształcące Nr II im. L. Kruczkowskiego podpisała dyrektor Jolanta Jankowiak-Wydra, a w imieniu 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej im. Hetmana Wincentego Gosiewskiego - płk. dypl. Janusz Wiatr.
Jak powiedziała nam dyrektor Jolanta Jankowiak-Wydra współpraca z 20 Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną im. Hetmana Wincentego Gosiewskiego jest konsekwencją kilkuletnich działań zmierzających do rozszerzenia oferty kształcenia w liceum. Planowane jest bowiem otwarcie w tym roku klasy licealnej o profilu wojskowym. Wykorzystanie lokalnego potencjału w postaci jednostki wojskowej oraz doświadczenia wykładowców i profesjonalnej opieki, jak również wysokie wyniki nauczania, dają szanse młodzieży na przygotowanie do kształcenia na dalszych etapach na kierunkach związanych z służbami mundurowymi. Dyrektor szkoły ma nadzieję, że ta propozycja spotka się z zainteresowaniem tegorocznych absolwentów gimnazjów.


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages