Świąteczne bieganie

2016-04-04 14:06:48(ost. akt: 2016-04-04 14:13:55)
W Wielką Sobotę, 26 marca, w Wólce Orłowskiej odbył się Bieg Tęczowe Łowisko u Źródeł Łyny.
Był to pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Granicy Warmii i Mazur. Na jego starcie stanęło 170 osób, a wśród nich czołowi biegacze naszego województwa. Nie zabrakło również reprezentantów Finiszu Morąg. W biegu głównym na dystansie 5 km wystartował prezes Morąskiego Stowarzyszenie Biegowego, Tomasz Orłowski, który bardzo dobrze poradził sobie z ciężką trasą i w silnie obsadzonym biegu zajął 7 miejsce oraz stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii M 30. Czas jaki uzyskał na mecie to 17 min.
Przed biegiem głównym odbyły się biegi dla dzieci w których wzięła udział pięcioletnia reprezentantka morąskiego Finiszu. Pola Hajec w świetnym tempie ukończyła swój bieg za co została nagrodzona medalem.
źródło: MSB "Finisz"

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją: