Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

„Na Niebiesko dla Autyzmu”

2016-03-29 13:00:38 (ost. akt: 2016-03-29 13:04:14)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Autyzmem NIE-ZWYKŁE DZIECI w Morągu rozpoczyna realizację projektu: Dzień Świadomości na temat Autyzmu w Gminie Morąg - „Na Niebiesko dla Autyzmu”. Zadanie jest realizowane z budżetu gminy Morąg.

W ramach projektu będą podjęte następujące działania: Kampania informacyjna, dotycząca specyfiki zaburzenia, skierowana do społeczności miasta i gminy Morąg 1 - 5 kwietnia 2016 r. Warsztaty szkoleniowe dla nauczycieli przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz szkół z gminy Morąg dotyczące objawów, funkcjonowania i diagnozy dziecka z całościowymi zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu – 11 - 21 kwietnia 2016 r.
Spotkanie edukacyjno-integracyjne dla rodzin wychowujących dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju ze spektrum autyzmu – 22 kwietnia 2016 r.
Warsztaty edukacyjne dla rodziców i pracowników Żłobka Miejskiego w Morągu oraz Klubu Malucha „Smoczek” dotyczące wczesnych objawów całościowych zaburzeń rozwoju spektrum autyzmu – 14 kwietnia 2016 r.


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages