środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

POZYTYWNIE ZAKRĘCENI

2016-03-26 12:00:00 (ost. akt: 2016-03-25 13:34:21)

Autor zdjęcia: Archiwum Pozytywnie Zakręceni

Grupa młodych dziennikarzy składająca z licealistów Zespołu Szkół Licealnych w Morągu i uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie realizuje projekt "Mamy Głos".

Uczniowie wspólnie przygotowują dodatek do Gazety Morąskiej oraz jej wydań internetowych. Poruszają w nim ważne tematy między innymi: prawa dzieci i młodzieży, tolerancja czy włączenie społeczne. Ukazuje się on raz w miesiącu. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna w partnerstwie z Gazetą Olsztyńską. Projekt "Mamy Głos" realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Funduszy EOG w ramach programu Obywatele dla Demokracji. Zapraszamy do przeczytania naszego dodatku.
Dodatek o nazwie Pozytywnie Zakręceni tworzą: Milena Sosnowska, Aneta Szczurowska, Piotr Żuchowski, Mikołaj Hliwiatczyn, Przemysław Gołoś, Magdalena Kamińska, Olga Plewka, Ola Lubańska, Natalia Abramczyk, Ola Ohirko, Ania Andryszczyk, Aleksander Sawicki, Karolina Stapurewicz, Patryk Hentosz.

Dodatek młodzieży w świątecznym wydaniu Gazety Morąskiej. Zapraszamy do lektury.


red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages