środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Zagrają dla Sebastianka

2015-12-02 12:25:04 (ost. akt: 2015-12-03 10:18:57)

Autor zdjęcia: Wiesława Witos

W sobotę, 5 grudnia 2015 o godz. 9 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu przy ul. Mickiewicza 25 odbędzie się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Morągu oraz NSZZ Policjantów. Honorowy patronat nad imprezą objął burmistrz Morąga.Patronat medialny Gazeta Morąska.

Po raz drugi w Morągu odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu i NSZZ Policjantów. O zwycięstwo walczyć będzie 8 drużyn: policjanci z Morąga, Ostródy, Elbląga, a także strażacy z Ostródy, żołnierze z Morąga, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Iławie, przedstawiciele Urządu Miejskiego w Morągu oraz Nadleśnictwa Dobrocin. Organizatorem turnieju jest Komendant Komisariatu Policji w Morągu wraz z NSZZ Policjantów a współorganizatorem Urząd Miejski w Morągu.
— Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim popularyzacja piłki nożnej oraz wdrażanie zasad fair play — mówi Paweł Makowski z Komisariatu Policji w Morągu. — Ponadto każda z drużyn do turnieju wnosi wpisowe, a zebrana kwota w całości zostanie przeznaczona na cele charytatywne, a dokładnie na pomoc dla Sebastianka Zaleskiego, synka naszej koleżanki.

RAMKA
Sebastianek urodził się w 31 tygodniu ciąży Przedwczesne przyjście na świat spowodowało u niego poważne wylewy krwi do mózgu. W szóstym miesiącu życia zdiagnozowano u niego wodogłowie pokrwotoczne i założono zastawkę komorowo - otrzewnową. Dodatkowo cierpi na astmę oskrzelową, ma opóźniony rozwój psycho - ruchowy. Wymaga codziennej rehabilitacji oraz ciągłego usprawniania. Mimo wszystko jest radosnym chłopcem. Wciąż udowadnia lekarzom i rodzicom, że chcieć to znaczy móc.
Pieniądze przekazane na konto wspomogą finansowanie ćwiczeń, zakup leków oraz pokryją część opłat związanych z wizytami w poradniach specjalistycznych.
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Morągu Plac Jana Pawła II 1 14-300 Morąg.
Numer konta: 75 8857 1038 3003 0300 5845 0001 z dopiskiem " turniej dla Sebastianka "

red
morag@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages