środa, 18 lipca 2018. Imieniny Kamila, Karoliny, Roberta

Wizyta studyjna w Uniwersytecie Trzeciego Wieku

2015-12-01 14:18:59 (ost. akt: 2015-12-01 14:34:03)

Autor zdjęcia: Archiwum UTW

Słuchacze Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku, 14 listopada gościli w Morągu grupę Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz uczniów z Gimnazjum w Jonkowie.

Spotkanie odbyło się w ramach programu „Pokolenia nie mają granic”, którego realizatorem jest Olsztyńska Fundacja Inicjatyw Obywatelskich. Goście interesowali programem i działalnością Stowarzyszenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kroniki i film o zajęciach warsztatowych. Prezes Jerzy Konopko dość szczegółowo omówił program naszego Stowarzyszenia. Podkreślał, że szerokie zakres działań jest możliwe dzięki dużej przychylności naszego burmistrza i dobrej współpracy z dyrektorami szkół i placówek kulturalno – oświatowych Morąga. Goście zwiedzili też starówkę,szczególnie interesowali się armatami przed ratuszem miejskim. Spotkanie przebiegało w życzliwej i miłej atmosferze.
źródło: UTW


Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages