Udany debiut w Koninie

2015-10-21 12:01:53(ost. akt: 2015-10-21 12:10:04)
Zawodnicy Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szymanowie w dniach 16-18 października, jako reprezentacja województwa warmińsko-mazurskiego, wzięli udział w XI Ogólnopolskim Turnieju Badmintona ZSS „SPRAWNI RAZEM” w Koninie. W klasyfikacji ogólnej na trzynaście zespołów (około 100 zawodników) zajęli 5 miejsce.
Na wynik ten zapracowali Milena Sosnowska, Paulina Sobolewska, Dorian Żarski, Adam Stochmal i Mikołaj Hliwiatczyn, którzy zmierzyli się w grze pojedynczej i podwójnej w dwóch kategoriach do 18 lat i powyżej.
Mikołaj Hliwiatczyn i Dorian Żarski zajęli 3 miejsce w grze podwójnej. W grze pojedynczej 1 miejsce w kategorii do 18 lat zajął Dorian Żarski, ponadto Dorian dostał wyróżnienie i nagrodę dla Najlepszego Zawodnika Turnieju. Był to debiut zawodników na imprezie sportowej tak wysokiej rangi, a ich zaangażowanie i dobre przygotowanie przyniosło sukces.
źródło: Krzysztof Pająk, SOSW w Szymanowie