Październikowe bieganie

2015-10-20 15:49:06(ost. akt: 2015-10-23 22:37:06)

Autor zdjęcia: Archiwum MSB "Finisz"

Dla morąskich finiszowców nie ma złej pogody do biegania. Nie straszne im mrozy czy deszcze. W minionych dniach zmagali się z trasami o długościach od 5 km do ponad 100 km.
Dnia 11 października morążanie zmierzyli się z królewskim dystansem. W 16 PKO Poznań Maraton wzięło udział ponad 6 tysięcy biegaczy, a wśród nich pięcioosobowa reprezentacja Finiszu Morąg, która nie wystraszyła się niskiej temperatury oraz dystansu 42,195 km. Dwóch finiszowców uplasowało się w pierwszej setce klasyfikacji generalnej. Krzysztof Sulewski z czasem 2:46:45 zajął 40 miejsce, natomiast Tomasz Orłowski miejsce 68 uzyskując czas 2:53:25. Równie dobrze zaprezentowały się przedstawicielki płci pięknej. Jolanta Szymańska-Mielcarz linię mety przekroczyła jako 77 kobieta z czasem 3:35:43. Monika Sawicz została sklasyfikowana jako 115 kobieta uzyskując czas 3:41:49, natomiast Sylwia Woronecka z czasem 4:26:05 jako 562.
W środę, 14 pażdziernika w Braniewie odbyły się Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w Półmaratonie w których wystartowało trzech finiszowców, reprezentujących 20 Bartoszycką Brygadę Zmechanizowaną.
źródło: MSB "Finisz"