Dali z siebie wszystko

2015-08-27 09:00:49(ost. akt: 2015-08-27 09:13:43)

Autor zdjęcia: Archiwum MSB "Finisz"

Biegacze Morąskiego Stowarzyszenia Biegowego "Finisz" wystartowali w: Lubawie, Holandii i Elblągu. Finiszowcom udało się wywalczyć całkiem niezłe miejsca.
W ubiegłą niedzielę, 23 sierpnia, ośmioosobowa grupa morąskich biegaczy wystartowała w Lubawie w biegu na dystansie 10 km. Mimo upalnej pogody Finiszowcy uzyskali bardzo dobre wyniki. Tuż za podium, na "pechowym" 4 miejscu w klasyfikacji generalnej uplasował się Tomasz Orłowski. Uzyskując czas 35:31 wygrał natomiast w kategorii M20. W pierwszej dziesiątce znalazł się jeszcze Przemysław Menziński, który z czasem 36:48 wywalczył 7 miejsce oraz 4 w kategorii M20. Tego dnia na podium stanęło jeszcze dwóch Finiszowców, Jacek Szczygłowski oraz Marek Możejko w klasyfikacji czterdziestolatków zajęli odpowiednio 1 i 3 miejsce. Jedyna reprezentantka morąskiego Finiszu podczas Lubawskiej Dychy, Paulina Orłowska wywalczyła 4 miejsce w kategorii K20.