Biegowa majówka

2015-05-06 16:09:31(ost. akt: 2015-05-06 16:11:06)

Autor zdjęcia: Archiwum MSB "Finisz"

Morąscy Finiszowcy ekstremalnie rozpoczęli weekend majowy. Sylwia Woronecka oraz Sebastian Orłowski dnia 1 maja wzięli udział w ekstremalnym biegu Speed Cross Race w Olsztynie. Do pokonania mieli trasę o długości 14 km oraz ponad 60 przeszkód. Rewelacyjnie z tym wyzwaniem poradziła sobie Sylwia, która zajęła 3 miejsce wśród kobiet.
Tego samego dnia na II Biegową Majówkę do Miłomłyna wybrali się Jolanta Szymańska-Mielcarz, Mariusz Mielcarz, Kamil Chodorowicz oraz Kamil Horba. W tej imprezie morążanie również odnieśli sukcesy. Na dystansie 5 km Jola okazała się najszybszą kobietą, natomiast wśród mężczyzn 2 miejsce zajął Kamil Horba, a tuż za podium na miejscu 4 uplasował się Kamil Chodorowicz.
Dzień później członkowie Morąskiego Stowarzyszenia Biegowego „Finisz Morąg” wystartowali w XXV Ostródzkich Biegach Ulicznych.
źródło: MSB "Finisz"