Turniej Młodzików

2015-04-23 15:20:44(ost. akt: 2015-04-23 15:33:06)

Autor zdjęcia: Archiwum UKS Jedynak Morąg

W niedzielę, 19 kwietnia odbył się III Turniej Młodzików o miejsca I-III . W pierwszym spotkaniu zagrały zespoły UKS Jedynka Morąg z MKS Truso Elbląg, od początku spotkania zarysowała się nieznaczna przewaga morąskiego zespołu, która w czternastej minucie meczu została zniwelowana przez elblążan.
Od tego momentu warunki na boisku dyktował zespół z Elbląga, pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 7-9. Druga połowa to wyraźna przewaga zespołu z Elbląga , która została utrzymana do końca spotkania , mecz zakończył się wynikiem 17-22 dla elblążan.
W drugim meczu morążanie zmierzyli się z zespołem KS Szczypiorniak Olsztyn ,w trakcie całego spotkania wynik oscylował przy remisie , dopiero seria błędów zarówno w ataku jak i w obronie przechyliła szalę zwycięstwa na korzyść zespołu z Olsztyna ,mecz zakończył się wynikiem (24-26).