Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw

2015-02-24 13:05:30 (ost. akt: 2015-02-24 13:20:40)

Autor zdjęcia: Archiwum KWP

Od poniedziałku rozpoczęła się akcja "Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw". Ostródzcy policjanci również się do niej włączyli. Przez cały tydzień będą wszystkim zainteresowanym udzielać informacji i porad.

Wzorem lat ubiegłych ostródzcy policjanci biorą aktywny udział w "Tygodniu Pomocy Ofiarom Przestępstw", który w tym roku obchodzony jest od 23 do 28 lutego.
- Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie szczególnej uwagi społeczeństwa oraz instytucji państwowych i samorządowych na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem - informuje podkom. Bożena Bujakiewicz z komendy powiatowej policji w Ostródzie. - W tym roku w Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie od najbliższego poniedziałku do piątku w godz. 7.30 -15.30 w pokoju 43 dyżurują funkcjonariusze, którzy udzielą wszelkich informacji oraz porad. Również w Komisariacie Policji w Morągu został utworzony taki punkt. Tam przez cały tydzień informacje będą udzielane w pokoju nr 7 oraz nr 14 w godz. 7-20.

red
morag@gazetaolsztynska.pl

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages