Prowadzili przez całe spotkanie

2015-02-20 14:27:34(ost. akt: 2015-02-20 14:32:19)

Autor zdjęcia: Archiwum UKS Jedynak Morąg

W Giżycku odbyły się rozgrywki ligi wojewódzkiej młodzików, wystąpiły drużyny UKS Giżycko, MDK Bartoszyce, KS Szczypiorniak Olsztyn ,UKS Jedynka Morąga.
W pierwszym spotkaniu zmierzyły się zespoły MDK Bartoszyce z UKS Jedynka Morąg ,od początku spotkania zaznaczyła się nieznaczna przewaga zespołu z Bartoszyc która utrzymała się do końca I połowy meczu. W drugiej części spotkania zespół z Bartoszyc prowadził nawet 4 bramkami ,ale końcówka należała do morążan. Mecz zakończył się wynikiem 13:13 (8:7). Następne spotkanie morążanie rozegrali zespołem UKS Giżycko, mecz był wyrównany jednak pod koniec I połowy spotkania zaznaczyła się przewaga morąskich szczypiornistów ,która została utrzymana do końca spotkania.