Finiszowcy” nie zwalniają tempa

2014-08-20 10:24:43(ost. akt: 2014-08-20 10:33:18)

Autor zdjęcia: Archiwum MSB "Finisz"

Miniony weekend był bardzo intensywny w wykonaniu morąskich biegaczy. Dzień po sukcesie w Mrągowie, gdzie Finisz Morąg zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej, odbył się drugi bieg letniej edycji Grand Prix Morąga „Cztery Pory Roku”.
Impreza cieszy się co raz większym zainteresowaniem szczególnie wśród dzieci, których tym razem było ponad 30. W swoich kategoriach zwyciężyli: Julia Przybysz i Filip Przybysz, Karolina Letkiewicz i Sebastian Biernacki, Aleksandra Ziomek i Adam Pietrzak oraz Paulina Orłowska i Karol Kowalski.
Na koniec długiego weekendu, w niedzielę 17 sierpnia, morążanie wybrali się do Lubawy na IV Lubawską Dychę. Na starcie tego biegu stanęło ponad 200 osób. Trasę o długości 10 km najszybciej pokonał Wojciech Kopeć. Bardzo dobrze zaprezentowali się morąscy biegacze. Aż trzech z nich znalazło się w pierwszej dziesiątce.
źródło: MSB "Finisz"