w pierwszej
 dziesiątce

2014-06-27 11:56:08(ost. akt: 2014-06-27 11:58:23)

Autor zdjęcia: Archiwum MSB "Finisz"

Świetnie zaprezentowali się morąscy biegacze podczas trzeciej odsłony Pucharu Olsztyna – Wakacyjna Piątka. Aż trzech reprezentantów Gminy Morąg znalazło się w pierwszej dziesiątce zawodów.
Bieg ukończyło prawie 150 biegaczy. Kamil Chodorowicz(Paged Team Kopeć) okazał się najszybszy i olsztyńską trasę o długości 5 kilometrów pokonał w 16 min. i 23s. Na miejscu 6 uplasował się Karol Kowalski z Dobrocina z czasem 17min. i 36s. i tym samy wygrał w swojej kategorii wiekowej M16-20. Miejsce w pierwszej dziesiątce wywalczył również Jacek Szczygłowski, który uzyskując czas 18min. i 37s. zajął drugie miejsce w kategorii wiekowej M36-49. W biegu młodzieżowym, reprezentując Finisz Morąg wzięła udział siedmioletnia Malwina Szczygłowska, która mimo upadku linię mety przekroczyła na 9 miejscu, wygrywając w klasyfikacji dziewcząt.