Szkolna Liga

2014-04-16 16:15:09(ost. akt: 2014-04-16 16:16:05)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

W miesiącach grudzień –kwiecień w hali Gimnazjum nr 1 w Morągu odbywały się rozgrywki Szkolnej Ligii Halowej Piłki Nożnej.
W zawodach wzięło udział trzynaście zespołów, dwanaście z Zespołu Szkół Licealnych w Morągu reprezentujących poszczególne klasy i gościnnie jeden zespół z Gimnazjum nr 1 w Morągu, który został zaproszony do rozgrywek w ramach promocji i współpracy. W meczu finałowym spotkały się reprezentacje klasy II d i klasy III t. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem klasy II d 8:3 do przerwy(3:1). Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, na początku drugiej połowy zawodnicy z klasy III t doprowadzili do remisu 3:3, lecz to chyba było wszystko na co było ich tego dnia stać, dalej spotkanie toczyło się pod dyktando zespołu II d. Bramki dla zespołu klasy II dT. Borowiec-3,K. Zubrzycki-1, S. Rymsza-1, K. Pietrasik-1,T. Jakonis-1, klasa II t S. Homza-2, P.Osowski-1.
Zawody zorganizował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Kisielewski oraz uczniowie klasy II d ZSL Morąg