Sobota, 25 maja 2019. Imieniny Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Wygrała Kolonia Warszawska

2013-04-17 15:38:42 (ost. akt: 2013-04-17 15:44:33)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Hali Gimnazjum nr 1 w Morągu został rozegrany IV Turniej Piłki Nożnej „5” Morąskich Drużyn Osiedlowych o Puchar Osiedla Pułaskiego. W zawodach wzięło udział 6 drużyn z osiedli: Zatorze, Sienkiewicza, Pułaskiego ,Stare Miasto, Kwiatowa oraz Kolonia Warszawska, mistrz ubiegłorocznych rozgrywek.

Zespoły były rozstawione w dwóch grupach, gdzie grały systemem każdy z każdym. W grupie A najlepszym okazał się zespół z Osiedla Pułaskiego , który wygrał swoje dwa mecze z ekipą Kolonii Warszawskiej i Osiedla Kwiatowa tracąc przy tym tylko jedną bramkę a to za sprawą dobrze dysponowanego w tym dniu bramkarza Osiedla Pułaskiego Michała Stańczaka oraz obrońcy Marka Kucharskiego . W grupie B natomiast poziom był tak wyrównany ,że  wszystkie drużyny remisowały swoje mecze. Aby ustalić kolejność miejsc w ostatnim meczu tej grupy pomiędzy Starówką i Zatorzem gdzie w regulaminowym czasie gry był wynik 2:2 wykonywane były dodatkowe rzuty karne.
źródło: Krzysztof Szpakowski, przewodniczący Osiedla Pułaskiego     


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej

Czekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages