Czwartek, 24 września 2020. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny

W przedszkolu było 
bardzo wesoło

2013-03-14 15:55:30 (ost. akt: 2013-03-14 16:01:21)

Autor zdjęcia: Archiwum przedszkola

Dzień Kobiet w tym roku w Przedszkolu nr 2 w Morągu przebiegał bardzo wesoło. Tego dnia chłopcy, złożyli swoim paniom w grupach oraz koleżankom życzenia.

Ponadto przez cały dzień starali się być dżentelmenami. Na pewno wszystkie dziewczynki ale i nie tylko, będą miały niezapomniane wspomnienia po tak miło i uroczyście spędzonym dniu a to za sprawą przedstawienia „ Od Ewy do teraźniejszości” przygotowanego przez wychowawczynie grup najmłodszych. Sam pomysł przedstawienia kobiet z każdej epoki był bardzo ciekawy i pouczający. Można było przy okazji dobrej zabawy dowiedzieć się jak żyły i wyglądały kobiety minionych epok. Dziewczynki prezentowały się na wybiegu w strojach z danej epoki wzbudzając podziw, śmiech i pozytywne emocje. Krótka historię o każdej z nich opowiadały panie przedszkolanki przebrane za panów (w rolę panów wcieliła się: Barbara Tumiel i Halina Wiśniewska). Na zakończenie przedstawienia wszyscy chłopcy zatańczyli dla dziewczynek i za wspaniały taniec zostali nagrodzeni gromkimi brawami. W uroczystości tej oprócz samych przedszkolaków, uczestniczył personel przedszkola oraz rodzice. 
AnabCzekamy na Wasze wiadomości: Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu morag.wm.pl. lub poczty e-mail:  morag@gazetaolsztynska.pl


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages